Pay Per Click Management

مدیریت پرداخت برای هر کلیک (ppc)

پرداخت پستها در طول کلیک کنید دارای تاثیر فوری و نام تجاری خود را می دهد و رسیدن به قرار گرفتن در معرض بسیار بزرگتر به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض اولین صفحه در موتورهای جستجوی بزرگ.

استراتژی مبارزه ما طراحی شده اند به پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما و شرایط بازار است. ما با ارائه تا به روز، پرداخت پستها در طول خدمات که شامل کلیک کنید: جستجو پرداخت آگهی، تبلیغات فیلم، آگهی ها، PPC بازاریابی و تبلیغات اجتماعی است.

ما ارائه نتایج که کمک به مشتریان خود در دستیابی به اهداف کسب و کار خود. ما مدیریت حساب های مشتریان ما بر اساس یک و پیشنهاد مانیتور روزانه قیمت ها و بودجه را به اطمینان حاصل شود که ما به حداکثر رساندن ROI.

نتایج برجسته ما با توجه به رویکرد پیچیده و مناسب ما که شامل مروری دقیق از کسب و کار مشتری ما و آرمان برای پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید، و همچنین به عنوان یک بررسی از گزینه های یک لیست اولویت بندی فعالیت های توصیه می شود.

جستجوی تبلیغات پرداخت شده

کسب یک ROI مثبت از طریق تبلیغات جستجو PPC است. صرف پول عاقلانه و با استفاده از فرم هدفمند ترین و مقرون به صرفه از تبلیغات.

بازاریابی ppc

روشن ارزشمند مشتریان بالقوه خود را به مشتریان وفادار. تیم ما از متخصصان به شما کمک خواهد دوباره درگیر کاربران که علاقه در حال توسعه یک استراتژی است که تمام نیازهای شما را برآورده خواهد کرد ابراز کرده اند.

تبلیغات اجتماعی

نیاز به تولید آگاهی در مورد نام تجاری، محصول و یا خدمات خود را؟ ما یک استراتژی تبلیغات اجتماعی با هدف دیدار با KPI ها و اهداف خود را توسعه دهد.

نمایش تبلیغات

ما ارائه می دهیم استراتژی های بازاریابی نمایش فردی برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری، تعامل و تبدیل. ما با موفقیت مدیریت هر دو کمپین پاسخ مستقیم و کمپین های آگاهی برند.

ویدیو تبلیغاتی

ما کارشناسان در تبلیغات آنلاین می باشد. تیم ما آماده برای کمک به شما مزیت رقابتی با ایجاد آگهی های ویدئویی است که حضور نام تجاری خود را افزایش خواهد یافت.

ما تجربه کافی برای ایجاد جایزه مبارزات برنده در گوگل اد وردس، بینگ، فیس بوک، لینکدین، توییتر و یوتیوب کردم.

مطالعات موردی

نمایش همه
 

420

مدیریت PPC

213

پرداخت تبلیغات جستجو

17

پروژه ویدیو تبلیغاتی

141

کمپین نمایش تبلیغات

98

بازاریابی PPC موفق

315

پروژه تبلیغات اجتماعی

در مورد پروژه خود به ما بگویید

اجازه دهید تا در گسترش کسب و کار آنلاین شما بهتان کمک کنیم

تماس با ما امروز و بدست آوردن حداکثر بازده سرمایه گذاری شما.

از زبان مشتریان

نمایش همه
فیلدهای با * ضروری هستند.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).