Mobile Marketing Services

بازاریابی موبایلی

کانال های جدید و سیستم عامل های ظهور روزانه، و تلفن همراه است که مصرف منجر قوی.

تعداد کاربران گوشی های هوشمند به طور مداوم در حال رشد و مراتب بیشتر کاربران کامپیوتر، همین دلیل است که امکان رسیدن به مخاطب از این کانال نباید نادیده گرفته شود. بازاریابی تلفن همراه تجربه کاربر قوی تر است که فراتر از بنر استاندارد، که می تواند به راحتی بر روی صفحه نمایش تلفن همراه، که امکان می دهد بیشتر برای رسیدن به مخاطبان هدف در هر زمان، در هر نقطه نادیده گرفته گسترش ایجاد می کند.

بازاریابی تلفن همراه ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت ها برای برقراری ارتباط با کاربران در سطح بیشتر شخصی است. امروز، ما می توانیم مخاطبان بسیار مشخص تر با توجه نه فقط به سن، جنس و محل آدرس، بلکه به منافع و داده های مرور همراه، و همچنین عوامل دیگر که این امکان را برای رسیدن به یک بخش هدف خاص، در یک مشخصات مخاطب خاص .

کارشناسان در وب سایت های در حال توسعه، خدمات اجرای ما متناسب با نیازهای فردی شما. به عنوان یک تیم حرفه ای بازار تلفن همراه پیشرو، ما می توانیم تمام مبارزات تلفن همراه خود را از طرح استراتژی، پروفایل مخاطبان، طراحی کمپین و توسعه، حق را از طریق تحویل و گزارش را مدیریت کند.

41%

افزایش ارسال تعامل نرخ

21%

افزایش نرخ تعامل صفحه

+80k

میانگین صفحه نمایش ها

180k

دانلود

ما با ارائه یک تجزیه و تحلیل قرار دادی استراتژی بازاریابی تلفن همراه خود را متناسب با نیازهای کسب و کار. از دست ندهید در یک فرصت کسب و کار بزرگ - به تلفن همراه!

اولین طراحی موبایل

ما یک تجربه مرور بزرگ برای تمام کاربران با تکیه بر تلفن همراه و رومیزی اطمینان حاصل شود.

هدف گیری دقیق

ما می دانیم که بالقوه برای بازار تلفن همراه برای موفقیت کسب و کار به همین دلیل مبارزات تلفن همراه ما در هدف قرار دادن دقیق است.

کمپین اس ام اس

ما یک رویکرد متقابل کانال که ادغام کانال های مختلف تلفن همراه از جمله اس ام اس کمپین های بازاریابی تلفن همراه استفاده کنید.

مطالعات موردی

نمایش همه

در مورد پروژه خود به ما بگویید

اجازه دهید تا در گسترش کسب و کار آنلاین شما بهتان کمک کنیم

تماس با ما و ما یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه است که بازده قابل توجهی در سرمایه گذاری را فراهم می کند.

از زبان مشتریان

نمایش همه
فیلدهای با * ضروری هستند.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).