Web Design Services

بهینه سازی نرخ تبدیل

تبدیل نرخ بهینه سازی (CRO) از عملکرد سایت با بهبود نسبت بازدید کنندگان سایت تبدیل به مشتریان واقعی است. CRO نیز در افزایش فروش، کلیک کنید از طریق نرخ و دیگر اهداف تعریف نشده بدون نیاز به افزایش میزان ترافیک در آینده به وب سایت شما کمک می کند.

نتایج نرخ تبدیل همچنین بازدهی سرمایه را از هر منبع ترافیک و مبارزات شما اجرا را تحت تاثیر قرار. تا بالاتر از نرخ تبدیل خود، بهتر ROI شما خواهد بود.

CRO تقریبا هر جنبه دیگری از بازاریابی دیجیتال را بهبود می بخشد با افزایش ارزش وب سایت خود را به هر بازدید کننده. تغییرات مداوم است با توجه به پیشرفت دائمی در CRO خود را و آن طولانی طول می کشد بعد از تست کامل است. به این ترتیب، حتی اگر شما تصمیم به ساخت یک وب سایت کاملا جدید چهار سال از امروز، شما هنوز هم حفظ می شود و قادر به استفاده از نتایج حاصل از تمام آزمون که در حال حاضر اجرا شد. اطلاعات هنوز هم یک بانک اطلاعات و روشها مطلوب برای سرمایه گذاری بعدی شما مفید باشد.

تکنیک های CRO

تست خرد شده

بازدهی بهتر وب سایت

ما باور داریم که ارتباط موثر در آغاز همکاری ما ما را قادر به ایجاد یک "مسیر آزمون" که اهداف قابل اندازه گیری و در عین حال خاصی را برای درآمد، وفاداری مشتری و به طور کلی افزایش سهم بازار ارائه خواهد شد.

Effective Copyrighting

ما در دستیابی به اهداف پایدار را از طریق پژوهش مستمر، توسعه بلند پروازانه، آزمایش دقیق و گزارش دقیق گرا. تیم ما از کارشناسان به طور کامل راه هایی که کاربران در حال تعامل با وب سایت خود را در حالی که در حال توسعه استراتژی برای افزایش تعامل مشتری و نرخ تبدیل خواهد تجزیه و تحلیل.

مطالعات موردی ما

نمایش همه

ما به شما کمک را به بازدید کنندگان انجام آنچه شما می خواهید آنها را به را در سایت خود، تیم ما آماده برای کمک به بهینه سازی سایت شما و افزایش نرخ تبدیل است، ارائه یک بلند مدت اثر استراتژی CRO موفق برای کسب و کار خود را.

21

CRO

15

طراحی به روز رسانی

9

طراحی مجدد وبسایت

17

الف / ب تست اسپلیت

6

جریان طراحی مجدد وبسایت

11

اضافه کردن به اشتراک گذاری اجتماعی

تحلیلگران CRO ما استفاده از بهترین ابزار در صنعت برای جمع آوری و تجسم داده ها به منظور به سریعترین و تصمیم گیری موثر است. ما همچنین انجام این کار در چنین راهی است که شما لازم نیست برای به روز رسانی و یا ایجاد تغییرات به کد وب سایت خود را هر زمان آزمون در محل ایجاد می شود.

ما ارائه می دهیم تکنیک های موثر ترین CRO، A / B تست خرد شده، تست های چند متغیره، و همچنین روش های مختلف دیگر مانند تغییرات در طرح سایت، نزدیکی، رنگ، زمینه و مسیرهای سفر. ما تمام این اطلاعات استفاده تا زمانی که ما مشخص است که ترکیبی از موارد بالا را تولید بالاترین نرخ تبدیل.

با استفاده از روش آزمون متمرکز شده است، ما مطمئن شوید که به دست آوردن بهترین نتایج خاص به شرکت خود را. تیم ما به طور مداوم تست و افزایش تمام جنبه های وب سایت خود، چک کردن (و دوباره چک کردن) چه کار می کند و چه چیزی در جهت به نوبه بیشتر بازدید کنندگان خود را به مشتریان تبدیل نمی شود.

در مورد پروژه خود را به ما بگویید

اجازه دهید تا در گسترش کسب و کار آنلاین شما کمکتان کنیم

کار برای پول خود را در حالی که پول خود را به کار برای شما! سرمایه گذاری بودجه بازاریابی خود را به استراتژی CRO تحسین ما، توسعه یافته توسط تیم حرفه ای ما، و بازگشت فوری در سرمایه گذاری خود را.

از زبان مشتریان

نمایش همه
فیلدهای با * ضروری هستند.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).