Web Design Services

مدیریت سهامداران

رابطه بین تبلیغ، ناشر و مشتری در پایین بازاریابی وابسته است.

بازاریابی وابسته اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک شکل از تبلیغات آنلاین که متشکل از پاداش وابسته برای اشاره یک بازدید کننده و یا پاداش یک مشتری برای انجام عمل مورد نظر، مانند ساخت یک خرید و یا به اشتراک خبرنامه است. در راه، بازاریابی وابسته می تواند به عنوان تبلیغاتی رایگان برای صفحه یک شبکه خود را از وب سایت های مرتبط کارگردانی مشتریان برای خرید از شما در نظر گرفته.

کمپین وابسته به بهترین نتایج زمانی که آنها با بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها)، پرداخت پستها در طول کلیک (PPC) کمپین ها، پشتیبانی بازاریابی ایمیل و به خوبی مناسب برای سفر، خرده فروشی، و صنایع خدماتی ترکیب با توجه به روند تحقیقات به موقع آنها / بزرگ فروش حجم.

سهامداران بازاریابی موثر پرتاب شده است یک دسته از لینک ها در وب سایت های مختلف صاحبان به این امید که چیزی می چسبد. این به خوبی برنامه ریزی، تلاش مشخص در نظر گرفته شده برای توسعه روابط بلند مدت با وب سایت های شخص ثالث، وب سایت صنعت مربوطه پژوهش با صفحات قابل اعتماد و ساخت یک شبکه وابسته به ارزشمند برای وب سایت خود را که در کیفیت به ارمغان خواهد آورد، ترافیک تبدیل شده است.

علاوه بر این، بازاریابی موفق سهامداران نیز شامل صفات کسب و کار خاص مانند توانایی به انعطاف پذیر با ارزش کمیسیون، به خصوص در زمان زمانی که کاهش فروش وجود دارد، چرا یک کمیسیون عالی خواهد شد وابسته به کار را برای شما سخت تر است.

14

مبارزات سهامداران بازاریابی

14

نظارت سهامداران

8

وابسته به استخدام جدید

9

گزیده ای از شبکه های وابسته

3

مدیریت برنامه پاداش سهامداران

9

ایجاد آگهی

مطالعات موردی ما

نمایش همه

تیم مدیریت وابسته به ما می توانید درک روشنی از نام تجاری خود را، گزاره و محصولات ایجاد برای کمک به شما بهتر از رقبای خود. ما دارای تجربه فنی و استراتژیک لازم برای ما اجازه می دهد تا شما را با شبکه های مختلف، عمودی و ناشران مناسب برای شما در حالی که ارائه مکان بهینه و تولید حجم فروش واقعی.

همچنین مهم است که برای حفظ یک رابطه اعتماد با سایت های وابسته به خود را با ساخت مطمئن شوید که شما پرداخت کمیسیون در مهلت مورد توافق. ما باور داریم که کلید را به یک کمپین موفق است حفظ یک رابطه قوی با وابستگان خود را به منظور کمک به ایجاد اعتماد خود را در نام تجاری خود را. به همین دلیل کارشناسان حرفه ای ما استفاده از استراتژی های نوآورانه و روابط با دیگر وابسته به بالا برای افزایش فروش و منجر خود را در یک مدل مبتنی بر عملکرد است.

در مورد پروژه خود به ما بگویید

اجازه دهید تا ما در گسترش و توسعه کار شما بهتان کمک کنیم.

ما می توانیم تمام جنبه های یک کمپین های وابسته را برای کسب و کار خود را مدیریت و بدانید که چگونه برای به دست آوردن وابسته به انگیزه به فروش محصول خود را. ما می دانیم که شبکه های وابسته به بهترین برای صنعت خود هستند و ما می دانیم که چگونه برای ایجاد روابط که به افزایش پوشش از محصول خود را در این سایت وابسته به منجر خواهد شد.

فیلدهای با * ضروری هستند.

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).