بخش اپرترای

اجازه دهید تا در کسب و کار اینترنتی شما کمکتان کنیم

 

سیاره تکنولوژی یکی از رهبران صنعت تجهیزات پزشکی در فناوری نانو، مورد نظر یک صفحه نمایش آنلاین استراتژی خود را برای افزایش فروش در وب سایت، با استفاده از مشتری پایه فعلی خود شروع کرده است.

به دست آورد از طریق نرخ کلیک از 0.09٪ به تولید یک عدد از فروش جدید
در ماه اول از فعالیت هزینه هر عمل 20 درصد کاهش یافته بود
بازگشت سرمایه گذاری از 272٪
سهام های اجتماعی توسط شبکه
 

رقابت کردن

رقابت و به چالش کشیدن سایت های دیگر.

راه حل

مجموعه رسانه های دیجیتال به صورت پویا ابتکاری است که اجازه می دهد تا کاربران را به بر اساس تور آنها را دیدم آخرین و بیشترین زمان صرف شده مشاهده شود. این با معرفی یک کمپین متنی افزایش دسترس با نشان دادن مخاطبان آینده نگر در حال حاضر، و تور محبوب ترین انجام شد. علاوه بر آن، ما کلاه، روزانه و طول عمر خاص به هر کاربر به منظور جلوگیری از تماس بیش از حد استفاده می شود.

نتایج

ما یک کلیک از طریق نرخ (CTR) از 0.09٪، که تولید تعدادی از فروش جدید به دست آورده ام. در ماه افتتاحیه کمپین از فعالیت هزینه هر عمل (CPA) 20 درصد کاهش یافته بود، بیش از هدف مشتری. فوریه 2013 دیدم درآمد پس از کلیک - (تولید شده توسط هر دو retargeting پویا و کمپین اکتشاف) و - تولید بازگشت سرمایه گذاری (ROI) از 272٪.

0.09% CTR

20% less CPA

272% ROI

از طرف مشتری

این بچه ها یک رابطه قوی با سازمان ما است که ما آنها را به یک فرمت از بخش IT ما در نظر ساخته شده است. ما همیشه می دانیم که خدمات عالی است فقط یک تماس تلفنی و یا ایمیل و دور که ما را به همان سطح از توجه آنها همیشه فراهم می کند که باعث می شود ما احساس ما اولویت خود هستید دریافت خواهید کرد. "

اطلاع از پروژه ها توسط ایمیل :

مطالعات موردی بیشتر

نمایش همه